Bedankt solidaire mensen

Hallo solidaire mensen,

We mochten dit jaar ruim 100 mensen verwelkomen op het solidariteitsmaal van de parochie, een 20-tal minder dan vorige jaren. Onze kok Jo heeft terug zijn best gedaan om een lekker maal te serveren met een Oegandees tintje en smaakje en de appelstrüdel met ijs van kok Geert was om de vingers af te likken. Speciaal ook dank aan Hilde Duportail voor het gebruik van de school, Gilbert Van Maele voor het kookgerief en het servies, Rita De Vetter en compagnon voor de Wereldwinkel. Verder wil ik de vele mensen bedanken, die meegewerkt hebben bij de verkoop van kaarten, het klaarzetten van de zaal, de bediening van spijs en drank en het afruimen. Deze inzet en enthousiasme heeft 1.100 euro opgeleverd ten voordele van de actie van Broederlijk Delen.

 

Hopelijk tot volgend jaar,

Johan De Boever