De vormelingen gaan sterzingen in Heusden

Op zaterdag 4 januari trekken een paar 10-tallen vormelingen door de straten van Heusden. Gelukkig is de zon ook van de partij! De vormelingen gaan “sterzingen” voor de Sint-Vincentiusvereniging die in Heusden de zorg opneemt voor armen en mensen die het moeilijk hebben. In een paar uurtjes tijd halen ze 920 euro op. Samen met het geld erbij dat ze zondag in de kerk ophalen kunnen ze meer dan 1000 euro overmaken aan de Sint-Vincentiusverniging. Zo veel engagement, dat verdient een lekkere pannenkoek aan het einde van de namiddag! Een dikke proficiat aan de vormelingen om zich vrij te maken en hun beste beentje voor te zetten. Het was een plezier om met hen op stap te gaan. Proficiat ook aan de begeleiders:  de catechisten en twee van hun dochters en ook twee broers, een zus en een moeder van vormelingen. Proficiat ook aan de ouders die ervoor zorgden dat deze namiddag in een drukke agenda aan het begin van het jaar vrij bleef voor dit mooi gebaar van dienstbaarheid. En bedankt ook aan de ouders van een vormeling die voor de pannenkoeken zorgde. En zeker niet te vergeten: een heel stevig dank je wel voor de gastvrijheid en de vrijgevigheid van de Heusdenaars. Samen hebben we alweer gebouwd aan een warme gemeenschap!