Heusden : Nino Rota achterna

Op zaterdag 21 september is het festival van Vlaanderen opnieuw te gast in de Heilig Kruiskerk te Heusden.

Het thema is "Nino Rota achterna"

Je kent ze ongetwijfeld: filmklassiekers zoals La Dolce Vita en The Godfather staan in ons collectieve geheugen gegrift. Maar ken je ook de componist die deze legendarische films van hun al even legendarische muziek voorzag? De Italiaan Nino Rota wist als geen ander de visie van beroemde regisseurs zoals Federico Fellini en Francis Ford Coppola tot leven te brengen.

En net zoveel als Rota betekende voor de Italiaanse film, betekent ook Anneleen Lenaerts voor de harp. Sinds zij in 2010 als eerste harpiste werd aangesteld bij de wereldberoemde Wiener Philharmoniker, behoort zij tot de absolute wereldtop. Vergezeld van een selecte groep solisten uit Brussels Philharmonic, brengt ze met dit programma het beste uit de magische wereld van de film.

inkomprijs : € 15

Voor meer info en tickets :

https://www.gentfestival.be/nl/programma/anneleen-lenaerts-brussels-philharmonic-soloists/239/