Een lekker ontbijt voor de mensen in nood
vele vrijwilligers waren vroeg uit de veren
Een lekker ontbijt voor de mensen in nood

Op paaszaterdag waren de leden van de Sint-Vincentiusvereniging al vroeg uit de veren om aan de mensen bij wie ze normaal een keer maandelijks een voedselpakket bezorgen, een kartonnen doos met daarin een ontbijt, aan huis te brengen. Die pakketten werden geleverd door Broodhuys Koen.  Het was Johan Van Hoecke die dit voorstel opperde op de vergadering.

"Waarom? Omdat ik me graag inzet om mensen te helpen. Ik ben ook bij andere verenigingen actief en daar stel ik ook af en toe voor om eens iets anders te doen. Bij de Sint-Vincentiusvereniging gaat het om een ander soort engagement. Daar ga je maandelijks voedsel brengen bij mensen die het nodig hebben. Ik word er telkens met veel enthousiasme ontvangen, de mensen zijn gelukkig als ze mij zien en dat geeft mij dan ook een goed gevoel", licht Johan toe. 

Zoeken