pasen
De klokken beieren weer, Alleluia weerklinkt in alle toonaarden, laat ons jubelen en juichen, de Heer is waarlijk opgestaan. Pasen is het feest van de vreugde. Vreugde om de verrijzenis, die het hart van het Evangelie is. Wie zich door Christus, de Verrezene laat redden, wordt bevrijd van zonde, droefheid, innerlijke leegte, isolement. We wijden het nieuwe doopwater en dompelen er de nieuwe paaskaarsen in onder. Victor een 17-jarige geloofsleerling (catechumeen) die al een tijdje met ons gelovig op weg gaat; zal tijdens de Paaswake de drie initiatiesacramenten ontvangen : de doop, vormsel en communie.

Zaterdag 30 maart om 20 uur Paaswake in de OLV ter Sneeuwkerk te Destelbergen
Zondag 31 maart om 9u30 Paasviering in de Sint-Martinuskerk te Melle
Zondag 31 maart om 11u00 Paasviering in de Heilig Kruiskerk te Heusden

Zoeken

Dekenaal nieuws